Contact

Neem contact op

 

Meer informatie over: standreservatie, standwijziging, sponsorships, EasyGo en Onsite Promo Packs

Ekram  Hassani

Sales executive
+32 3 280 53 08
ekram.hassani@easyfairs.com

Foto Brix Hatia

 

Meer informatie over: promotools exposanten, uitnodigingskaarten, My Easyfairs, Visit Connect App en smart badges

Brix Hatia

Marketing event executive
+32 3 280 53 34
brix.hatia@easyfairs.com
Foto Jeroen Arnouts

 

Meer informatie over: beursprogramma en media deals

Jeroen Arnouts

Marketing event manager
+32 3 280 53 43
jeroen.arnouts@easyfairs.com  

 

Meer informatie over: parkeerkaarten, webshop, handling, elektriciteit, wateraansluiting, techniek, logistiek, op-en afbouw

Nathalie Serbruyns

Event operations coordinator
+32 (0)9 241 96 02 
nathalie.serbruyns@easyfairs.com
 

 

Dieter Wilssens

Group event director
+32 3 280 53 40
dieter.wilssens@easyfairs.com

 

Meer informatie over: promotools exposanten, uitnodigingskaarten, My Easyfairs, Visit Connect App en smart badges

Ilirjana Daku

Marketing event executive
+32 3 280 53 81
ilirjana.daku@easyfairs.com