easyfairs

Praktische info

Praktische info

Openingsuren

Woensdag 22 / 05 / 2019
10:00 - 20:00

Donderdag 23 / 05 / 2019
10:00 - 17:00

Adres

Flanders Expo
Maaltekouter 1 
9051 Gent

Flanders Expo Maaltekouter 1 9051 Gent België

Neem contact op

 

Meer informatie over: standreservatie, standwijziging, sponsorships, EasyGo en Onsite Promo Packs

Ekram  Hassani

Sales executive
+32 3 280 53 08
ekram.hassani@easyfairs.com

Ilirjana Daku

 

Meer informatie over: promotools exposanten, uitnodigingskaarten, My Easyfairs, Visit Connect App & smart badges

Ilirjana Daku

Marketing event executive
+32 3 280 53 81
ilirjana.daku@easyfairs.com 

 

Meer informatie over: beursprogramma,
partnerships en media deals

Jeroen Arnouts

Marketing event manager
+32 3 280 53 43
jeroen.arnouts@easyfairs.com  

Nathalie Serbruyns

 

Meer informatie over: parkeerkaarten, webshop, handling, elektriciteit, wateraansluiting, techniek, logistiek, op- en afbouw

Nathalie Serbruyns

Event operations coordinator
+32 9 241 96 02
nathalie.serbruyns@easyfairs.com   
 

 

Dieter Wilssens

Group event director
+32 3 280 53 40
dieter.wilssens@easyfairs.com


Arnaud Istas

Head of Business Development
+32 476 51 40 63
arnaud.istas@easyfairs.com