easyFairs® HORECA:
Platform voor innovatie en inspiratie!
Autotron, Rosmalen
16 & 17 november 2009
Aan het begin van 2009 organiseert easyFairs Nederland een nieuw horeca initiatief. Op 16 en 17 november 2009 zal deze nieuwste telg, easyFairs HORECA, binnen de easyFairs familie voor het eerst haar deuren openen in de Autotron in Rosmalen.
Een vakbeurs gericht op de horecasector in Brabant is geen overbodige luxe, maar een must. De 3de grootste provincie van Nederland heeft nood aan een eigen vakbeurs. Door de specifieke easyFairs’ focus, zal deze beurs tegemoet komen aan deze behoefte en zorg dragen voor een nieuwe impuls binnen de horeca in Brabant.
Gedurende twee dagen staat de Autotron in Rosmalen weer in het teken van eten, drinken, recreatie, leisure & catering. easyFairs HORECA speelt in op innovaties, wet-en regelgeving en actuele topics binnen de horeca en aanverwante bedrijven.
Neem easyFairs’ professionaliteit, voeg daar een gevarieerd aanbod van bekwame exposanten aan toe, een ideale locatie, een vleugje kennisoverdracht en we schotelen uw klanten een overheerlijk gerecht voor waaraan ze niet kunnen weerstaan. Om dit talrijk, uiteenlopend, professioneel publiek face-to-face te ontmoeten en uw producten en diensten voor te stellen, rest u maar 1 taak: voeg uw bedrijf toe aan de ingrediënten van dit gerecht! Schrijf u dus in voor easyFairs HORECA op 16 en 17 november 2009 in Rosmalen. Succes gegarandeerd!
Download hier de brochure
OPGELET: De toegang is gratis en enkel voor professionele bezoekers. Studenten worden niet toegelaten.